Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Przeglądając stronę zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Regulamin strony.

Hosting / Program partnerski

Program partnerski

Naszym klientom oferujemy atrakcyjny Program Partnerski. Nasi partnerzy zarabiaj zawsze przy każdej nowej usłudze lub jej przedłużeniu. Wystarczy, że raz polecisz nam Swojego klienta, a zawsze będziesz odbierał prowizję za jego usługi! Prowizje wypłacamy DOŻYWOTNIO!

Do kogo skierowany jest Program Partnerski?

  • twórców stron www
  • twórców sklepów internetowych
  • informatyków i firm świadczących opiekę informatyczną
  • webmasterów i programistów
  • grafików i projektantów
  • agencji marketingowych, SEO, SEM, pozycjonerów
  • .. oraz wszystkich tych, którzy świadczą swoje usługi innym

Co mogę zyskać w Programie Partnerskim?

Za każdym razem kiedy polecisz nam Swojego klienta lub zamówisz w jego imieniu usługę (serwer, domenę) otrzymujesz od nas prowizję! Prowizja jest wypłacana też za każde przedłużenie zamówionej usługi - czyli zarabiasz ZA KAŻDYM RAZEM, gdy Twój klient przedłuży usługę. Prowizje rozliczane są automatycznie, ich stan możesz śledzić w panelu. Zarabiasz 20% za każdy serwer i 10% za każdą zarejestrowaną domenę internetową.


Dożywotnie prowizje! Zyskujesz do 20% każdym razem gdy Twój klient przedłuża usługę.

Jak zacząć zarabiać?

Zarejestruj się w naszym Panelu Klienta, zaloguj się i aktywuj udział w Programie Partnerskim wirtualne.net. Od tego momentu każde zamówienie złożone przez Panelu będzie notowane jako zamówienia Partnera, a prowizja będzie kumulowała się na koncie. Stan rozliczeń będzie można śledzić na bieżąco po zalogowaniu się do Panelu.

Program Partnerski to najprostsza i najwygodniejsza forma zarabiania na polecaniu usług. Jeśli zależy ci na pełnej obsłudze Swoich klientów (np. usługach typu white label) to zapoznaj się z naszą ofertą kont resellerskich.