Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Przeglądając stronę zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Regulamin strony.

Program partnerski

HOSTING

Program partnerski

Naszym klientom oferujemy atrakcyjny Program Partnerski. Nasi partnerzy zarabiaj zawsze przy każdej nowej usłudze lub jej przedłużeniu. Wystarczy, że raz polecisz nam Swojego klienta, a zawsze będziesz odbierał prowizję za jego usługi! Prowizje wypłacamy DOŻYWOTNIO!

Do kogo skierowany jest Program Partnerski?

  • twórców stron www
  • twórców sklepów internetowych
  • informatyków i firm świadczących opiekę informatyczną
  • webmasterów i programistów
  • grafików i projektantów
  • agencji marketingowych, SEO, SEM, pozycjonerów
  • .. oraz wszystkich tych, którzy świadczą swoje usługi innym

Co mogę zyskać w Programie Partnerskim?

Za każdym razem kiedy polecisz nam Swojego klienta lub zamówisz w jego imieniu usługę (serwer, domenę) otrzymujesz od nas prowizję! Prowizja jest wypłacana też za każde przedłużenie zamówionej usługi - czyli zarabiasz ZA KAŻDYM RAZEM, gdy Twój klient przedłuży usługę. Prowizje rozliczane są automatycznie, ich stan możesz śledzić w panelu. Zarabiasz 20% za każdy serwer i 10% za każdą zarejestrowaną domenę internetową.


Dożywotnie prowizje! Zyskujesz do 20% każdym razem gdy Twój klient przedłuża usługę.

Jak zacząć zarabiać?

Zarejestruj się w naszym Panelu Klienta, zaloguj się i aktywuj udział w Programie Partnerskim wirtualne.net. Od tego momentu każde zamówienie złożone przez Panelu będzie notowane jako zamówienia Partnera, a prowizja będzie kumulowała się na koncie. Stan rozliczeń będzie można śledzić na bieżąco po zalogowaniu się do Panelu.

Program Partnerski to najprostsza i najwygodniejsza forma zarabiania na polecaniu usług. Jeśli zależy ci na pełnej obsłudze Swoich klientów (np. usługach typu white label) to zapoznaj się z naszą ofertą kont resellerskich.